Chrome ؛ محبوبترین مرورگر بین کاربران

محبوبترین مرورگر شناخته شد. از بین مرورگرهای Firefox,IE و Opera و Chrome، کاربران گوشی های موبایل وکامپیوترها بیشتر از مرورگر Chrome استفاده می کنند.

chrome

به گزارش مهدی نیوز به نقل از دنیای فناوری اطلاعات ؛ این مطلب را امروز شرکت Shareaholic با تحقیقات صورت گرفته بر روی تبادل داده های سال ۲۰۱۳ بیان کرد. در سپتامبر گذشته این مرورگر بیشتر از دیگر مرورگرها استفاده شده است. در واقع کاربران با استفاده ی همزمان از مرورگر Chrome و سیستم عامل اندروید از مرورگرهای گوگل بیشتر استفاده کرده اند تا Firefox و Safari.

دربین ۴ مرورگر برتر ماه گذشته Google Chrome با در اختیار گرفتن بیش از یک سوم بازار با ۳۴٫۶۸ درصد استفاده در مقام اول قرار گرفت که این ۲ برابر کل تبادل داده های Firefox با ۱۶٫۶۰ درصد بود که در مقام دوم قرار گرفت. بعد از آنها Safari با ۱۶٫۱۵ درصد با اختلاف بسیار کم در مقام سوم و IE با ۱۵٫۶۲ درصد در مقام چهارم قرار گرفتند.

فقط سهم اندروید و مرورگر کروم رشد دو رقمی را تجربه کردند و تقریبا IE توسط رقبای اصلی خود Firefox و Opera و Opera Mini کنار زده شد. البته معیار های اندازه گیری این شرکت تعداد سایت های باز شده توسط این مرورگرهاست که شاید اگر با معیارهای دیگری اندازه گیری شود نتایج متفاوتی حاصل شود.

/ 0 نظر / 5 بازدید