مرورگر Opera برای اندروید به‌روز شد

شرکت Opera Software نسخه به‌روز شده مرورگر اینترنتی خود مخصوص رایانه‌های لوحی مجهز به سیستم‌عامل اندروید را روانه بازار کرد.

خبرگزاری فارس: مرورگر Opera برای اندروید به‌روز شد

به گزارش مهدی نیوز  به نقل از سلولار – نیوز، این شرکت ضمن عرضه نسخه جدید مرورگر Opera مخصوص سیستم‌عامل اندروید توضیح داد که مهندسان برای طراحی و ساخت این نرم‌افزار از فلسفه ویژه‌ای بهره برده‌اند که بر پایه آن فقط رابط کاربری مخصوص گوشی‌های هوشمند ارایه نشده است و در عین حال، قابلیت‌های مخصوص مرورگر رایانه‌های رومیزی به طور کامل کنار گذاشته نشده است.

این شرکت اظهار داشت که نسخه جدید مرورگر اینترنتی Opera برای اندروید تمام قابلیت‌های یاد شده را به صورت یکجا شامل می‌شود و آن‌ها را در اختیار رایانه‌های لوحی اندرویدی می‌گذارد.

"یوهان شون"( Johan Schön) مدیر مرکز مرورگرهای اینترنتی موبایلی در شرکت Opera گفت: «ما موفق شدیم ارتباط قابل ملاحظه‌ای را میان مرورگر اینترنتی Opera و سیستم عامل اندروید برقرار کنیم».

او همچنین توضیح داد: «اندازه رایانه‌های لوحی و توقعات کاربران از این محصول باعث شده است تا قابلیت‌های این دستگاه نسبت به مدل‌های کوچکتر یعنی گوشی‌های هوشمند تغییر کند و ما موظف هستیم که این تفاوت را در نظر بگیریم. مرورگر اینترنتی Opera 18 مخصوص سیستم‌عامل اندروید به گونه‌ای ساخته شده است که با هر رایانه لوحی اندرویدی سازگاری پیدا می‌کند».

/ 0 نظر / 9 بازدید