مهدی نیوز (خبر های داغ مهدی)
امروزه استفاده از کامپیوتر در بین افراد زیاد شده است و برخی افراد ساعات طولانی با صفحه کلید و موس کامپیوتر کار می‌کنند. استفاده زیاد از موس کامپیوتر باعث درد و خستگی قسمت‌های مختلف دست از جمله مچ دست، انگشتان و ساعد می‌شود.
به گزارش مهدی نیوز به نقل از تبیان نوشت: اگرچه کار کردن با موس کامپیوتر نیاز به فشار زیادی ندارد، ولی عضلات دست برای انجام حرکات کوچک در طی مدت زمان طولانی، نیاز به توان و مقاومت دارند.
 
هنگام استفاده از موس کامپیوتر، عضلات کوچک دست نیز پشت سر هم کار می کنند که باعث درد و ناراحتی و ایجاد مشکلی به نام «اختلالات عضلانی اسکلتی ناشی از کار» می شود.

 
هنگام استفاده از موس، انگشتان، مچ و ساعت دست نیز حرکت می کنند. در نتیجه استفاده زیاد از موس باعث خستگی عضلات دست می شود.

 
بعد از کار طولانی با کامپیوتر، احساس درد در ناحیه مچ دست، ساعد، بازو و انگشتان دست دارید. اگر فشار پی در پی روی دست ها و مچ دست ادامه داشته باشد، حتی احتمال دارد کیست کانگلیون در امتداد تاندون ها و اطراف مفاصل تشکیل شود.

 
استفاده زیاد از موس باعث بروز یک نوع اختلال به نام سندرم تونل کارپال در دست ها می شود که باعث بی حسی و سوزن سوزن شدن انگشت شست و انگشت اشاره می شود.

 
اگر موس کامپیوتر را دور از خودتان قرار دهید مثلا نزدیک به انتهای میز، مجبور هستید موقع کار با آن، دست خود را بکشید. انجام این کار برای مدت زمان طولانی باعث وارد آمدن فشار به عضلات پشت و شانه می شود. در نتیجه باعث درد پشت، شانه و خستگی و درد گردن ، گرفتگی عضلات، سردرد و احساس خستگی می گردد. در نهایت باعث عدم تعادل عضلات بدن و ضعف کشش عضلات می شود.

 
* 10 توصیه

 
به توصیه های زیر هنگام کار با موس توجه کنید:

1- از موس کامپیوتری استفاده کنید که به راحتی در کف دست شما قرار بگیرد، یعنی نه بزرگ و نه کوچک باشد. استفاده از موس کوچک تر و یا بزرگ تر از اندازه کف دست باعث می شود عضلات دست خیلی سریع تر خسته شوند.

 
2- هنگام کار کردن با کامپیوتر به طور صحیح پشت میز بنشینید و کار کنید. روی یک صندلی بنشینید که ارتفاع آن قابل تنظیم با سطح میز باشند (بالا و یا پایین برود) و موس کامپیوتر را روی یک سطح ثابت قرار دهید.

 
ارتفاع صندلی خود را طوری تنظیم کنید که زاویه خمیدگی آرنج روی سطح میز تقریبا 90 درجه باشد و مچ دست به طور صاف و مستقیم قرار داشته باشد.

 
موس را نزدیک صفحه کلید کامپیوتر قرار دهید تا به راحتی قابل دسترس باشد، یعنی مچ دست به سمت پایین و یا بالا خم نشود.

 
3- چند بار در طی روز، عضلات دست خود را ورزش دهید. دست راست خود را به طور صاف و کشیده جلوی خود قرار دهید، طوری که کف دست رو به بالا (سقف) باشد. دست چپ خود را بگیرید و به آرامی مچ دست راست خود را خم کنید، طوری که انگشتان دست راست رو به پایین اشاره کنند. 10 ثانیه در این حالت بمانید. حال دست راست خود را برگردانید، طوری که کف دست راست رو به پایین (کف زمین) باشد. دست چپ خود را بگیرید و مچ دست راست را خم کنید، طوری که انگشتان دست راست رو به پایین اشاره کنند. 10 ثانیه هم در این حالت بمانید. سپس این حرکت را با دست چپ انجام دهید.

 
4- به ازای هر یک ساعت کار با کامپیوتر، 5 دقیقه استراحت کنید تا عضلات ساعد دست شما نیز استراحت کنند. اگر امکان دارد بین کار کردن با کامپیوتر، مدتی هم کار دیگری انجام دهید، مثلا مطالعه کنید و یا مطلبی روی کاغذ بنویسید تا پشت سر هم با موس کار نکرده باشید.

 
5- موس را به آرامی در کف دست خود بگیرید، نه خیلی محکم و سفت، و فشار زیادی روی آن وارد نکنید.

 
6- هنگام کار با موس، مچ دست خود را صاف نگه دارید و با مچ دست، موس را تکان ندهید.

 
7- موس را در محل مناسبی و نزدیک به خودتان روی میز قرار دهید.

 
8- فشار زیادی روی مچ دست وارد نکنید، زیرا این کار جلوی جریان خون را می گیرد.

 
9- موسی را انتخاب کنید که متناسب با کف دست شما باشد، ولی خیلی برجسته نباشد که کشیدگی مچ دست را افزایش دهد.

 
10- از موس های خمیده و انحنادار استفاده نکنید.


موضوع مطلب : کابران / رایانه / مشکلات / استفاده
۱۳٩٢/٦/٢٢ :: ٩:۳٠ ‎ق.ظ

مهندسان آنتن قابل‌تورمی را برای افزایش طیف ارتباطی ماهواره‌های کوچک ارائه داده‌اند.

1-2514.jpg 

به گزارش دلاوران ایرن زمین به نقل از ایسنا، آینده فناوری ماهواره‌ای در حال کوچک‌شدن بوده و اندازه ماهواره‌های به اندازه جعبه کفش نزدیک می‌شود.

 تکنولوژ‌ی‌های CubeSats و دیگر ماهواره‌های کوچک تفحص در فضا را ارزان‌تر و دسترس‌پذیرتر کرده‌اند.

 این کاوشگرهای ریزنقش را می‌توان با وزن و هزینه‌کمتری نسبت به ماهواره‌های سنتی در مدار قرار داد؛ با این حال، چنین بسته‌بندی‌های کوچکی دارای محدودیت‌های بزرگی در زمینه طیف ارتباطی ماهواره‌ای هستند.ادامه مطلب ...

موضوع مطلب : تکنولوژی / ماهواره / کوچک
نیروی هوایی آمریکا با همکاری سازمان پروژه‌های تحقیقات پیشرفته‌ دفاعی(دارپا) در حال کار بر روی یک پروژه جدید برای آزمایش قابلیت‌های پرواز مافوق صوت است.

 

 

به گزارش دلاوران ایران زمین به نقل از ایسنا این برنامه تجربی در مرحله نهایی‌سازی قرار داشته و هدف آن ارتقای پژوهش در زمینه پرواز مافوق صوت از جمله تقویت دانش بدست آمده از برنامه 300 میلیون دلاریX-51A Waverider نیروی هوایی است که در سال 2004 آغاز شده است.

 هواپیمای بدون سرنشین X-51A با موفقیت پرواز نهایی این برنامه را در اوایل ماه مه انجام داده و به حداکثر سرعت 5.1 ماخ رسید که پنج برابر سرعت صوت است. این هواپیما مسافت 425 کیلومتر را تنها در شش دقیقه طی کرد و در نهایت در اقیانوس آرام فرود آمد.

 این پرواز آزمایشی طولانی‌ترین نمونه در میان خودروهای مافوق صوت بود.

 آزمایش ماه مه از آخرین نمونه از چهار خودروی X-51A استفاده کرد که توسط شرکت بوئینگ ساخته شده‌اند. در حال حاضر هیچ برنامه‌ای برای ساخت هواپیماهای بیشتر وجود نداشته اما برنامه جدید مشترک میان نیروی هوایی و دارپا برای استفاده از نتایج برنامه X-51A از جمله آزمایش روشها برای نزدیکتر کردن فناوری نافوق صوت به اجرا طراحی شده است.

از فناوری مافوق صوت می‌توان برای تولید سلاحها و هواپیماهای جدید با قابلیت دستیابی به هر نقطه از زمین در کوتاهترین زمان ممکن استفاده کرد. پرواز فراصوت معمولا در برگیرنده هر چیزی است که به سرعت بیش از پنج ماخ برسد. در سطح دریا، سرعت صوت حدود 1226 کیلومتر در ساعت است.

 در ماه مه هواپیمای X-51A در زیر بال یک بوئینگ بی-۵۲ استراتوفورترس از پایگاه نیروی هوایی ادواردز در کالیفرنیا برخاست. این هواپیمای Waverider در ارتقاع 18.3 کیلومتری جدا شده و طی 26 ثانیه با کمک یک بوستر موشک جامد به سرعت 4.8 ماخ رسید. سرعت این هواپیما سپس به 5.1 رسید.

 دارپا پیش از این آزمایشات مافوق صوت را بر روی پیش‌ساخت بمب‌افکن مافوق صوت HTV خود این سازمان اجرا کرده بود. در اوت 2011 یک گلایدر HTV توانست به سرعت 20 ماخ برسد اما پس از آن کنترل خود را از دست داد.موضوع مطلب : آمریکا / پروژه / تکنولوژی

در طول سه ماهه دوم سالجاری میلادی برای دومین بار متوالی میزان فروش گوشی‌های هوشمند از گوشی‌های ساده و معمولی بیشتر شد، بر این اساس پرفروش‌ترین گوشی‌های هوشمند دنیا در طول سه ماهه اخیر معرفی شده است.


 در طول سه ماهه دوم سالجاری میلادی برای دومین بار متوالی میزان فروش گوشی‌های هوشمند از گوشی‌های ساده و معمولی بیشتر شد، بر این اساس پرفروش‌ترین گوشی‌های هوشمند دنیا در طول سه ماهه اخیر معرفی شده است.

در حالی که گوشی‌های هوشمند قیمت بالایی دارند، این روزها مردم بیشتر به سوی استفاده از گوشی‌های هوشمند پیش می‌روند و بسیاری از آنها ترجیح می‌دهند هزینه زیادی صرف خرید این دستگاه‌ها کنند.


بر این اساس گران‌ترین گوشی‌های دنیا، معمولا پرفروش‌ترین‌ها هستند.


در این میان Galaxy S4 سامسونگ یکی از گران‌ترین گوشی‌های دنیاست، با این حال عنوان پرفروش‌ترین گوشی هوشمند دنیا را دارد و در رده بهترین‌های جدول قرار دارد.


پس از Galaxy S4، گوشی HTC One جایگاه دوم را به خود اختصاص داده و iPhone 5 در رده سوم جدول قرار گرفته است.


ردیف چهارم جدول باز هم در اختیار سامسونگ با Galaxy S3 قرار دارد و به ترتیب DROID RAZR MAXX HD موتورولا، One X+ محصول HTC، DROID RAZR HD موتورولا و Galaxy S4 Active سامسونگ در رده پنجم، ششم، هفتم و هشتم جدول برترین گوشی‌های هوشمند جای دارند.
اما جایگاه نهم جدول باز هم در اختیار HTC با گوشی One X است و در رده دهم جدول Optimus G ال‌جی نشسته است.موضوع مطلب : تلفن همراه / پرفروشترین / فناوری / تکنولوژی

آیا خرید تبلت به صرفه است یا لپ‌ تاپ؟!

یکی از دلایلی که یک تبلت به لپ‌تاپ ارجحیت دارد، عمر بسیار طولانی‌تر باتری آن است.
کامران کاظمی ـ کارشناس نرم‌افزار ـ اظهار کرد: تب‌لت‌ها به خاطر نوع طراحی‌شان در مقایسه با رایانه‌های معمولی، سبک‌ترند و حمل و انتقال‌شان به نسبت راحت‌تر است و شاید بعضی از انواع آن هنوز دارای وزن بالایی باشند و به راحتی در دست جای نگیرند، اما زمانی که کاربر آن را برروی پا و یا هر سطح دیگری بگذارید، عالی هستند و لپ‌تاپ هم که جزو وسایل قابل حمل و متحرک محسوب می‌شود، زمانی را برای روشن شدن می‌گیرد و معمولا بعد از مدتی استفاده، گرمای غیرقابل تحملی تولید می‌کند.

وی تصریح کرد: در استفاده از گوشی‌های هوشمند، با این‌که دسترسی راحتی به اینترنت وجود دارد اما مطالعه یک صفحه اینترنتی برروی تبلت در مقایسه با گوشی همراه که از نسخه دیگری از وب‌سایت‌ها استفاده می‌کنند و بسیار ریز و کوچک است، لذت‌بخش‌تر خواهد بود.
گفتنی است وجود یک تب‌لت در محل کار، می‌تواند برای انجام کارهای ابتدایی مثل چک کردن ای‌میل‌ها و رسیدگی به برنامه‌ها کاملا موثر باشد و حتی اگر در مدارس، این امکان فراهم شود که نسخه دیجیتالی کتاب‌های درسی به دانش‌آموزان معرفی شود، آن‌ها هم می‌توانند با ذخیره کتاب‌ها در تبلت و همراه بردن آن، از لحاظ اقتصادی نیز به صرفه است.

کاظمی در ادامه با بیان اینکه تبلت مزایای قابل توجهی دارد، اظهار کرد: تبلت‌ها برای بازی و سرگرمی عالی هستند و از آن‌جا که تبلت‌ها فقط یک صفحه نمایشگر بزرگ هستند، بهترین وسیله برای تماشای فیلم و برنامه‌های تلویزیونی به شمار می‌روند. لازم به ذکر است بازی‌ها تنها گزینه‌ای نیستند که می‌توانید روی تبلت دانلود کنید.
بعضی از انواع تبلت‌ها که ارزش بیش‌تر هزینه کردن را دارند، مجهز به فروشگاهی هستند که می‌توان برنامه‌های جانبی زیادی را از آن خرید و سطح کاربری دستگاه را ارتقاء داد و در ضمن، کاربر راحت‌تر می‌تواند تمام برنامه‌های مورد علاقه‌ خود را در تبلت نصب کنند، بدون اینکه نیاز به وارد کردن رمز ثبت یا رمز خرید محصول داشته باشند.

این کارشناس نرم‌افزار یادآور شد: اکثر لپ‌تاپ‌ها قبل از اتصال به پریز برق، حدود ۲ ساعت و نیم شارژ نگه می‌دارند، در صورتی که آی‌پد را می‌توان برای یک روز کامل، بدون نیاز به اتصال به پریز برق استفاده کرد و حتی گوشی هوشمند HTC مدل Driod Incredible حداقل دو بار در روز نیاز به شارژ دارد و اگر کاربری اینترنت را هم به آن اضافه کند، بیش‌تر از این هم خواهد شد و این‌که کاربر مجبور باشد شارژر لپ‌تاپ یا گوشی را مدام حمل کند یا دائم دنبال یک پریز برق بگردد، قاعدتا سخت خواهد بود.موضوع مطلب : خرید / تبلت / بازار / لپ تاپ

یعنی حجم فکری که قبل خواب تو کله من میاد

اگه وسط روز میومد روزی ۲ یا شاید ۳ تا اختراع رو تو کارنامم  داشتم !

.

.

.

بعضی ﺩﺧﺘﺮﺍ ﺩﻭﺳﺖ ﺩﺍﺭﻥ ﺑﯿﺸﺘﺮ ﺁﺭﺍﯾﺶ ﮐﻨﻦ

ﻭﻟﯽ ﻣﺘﺎﺳﻔﺎﻧﻪ ﺻﻮﺭﺗﺸﻮﻥ ﺗﻤﻮﻡ ﻣﯿﺸﻪ :|

.

.

.

من یه بار تو اینترنت داشتم میگشتم

بابام اومد پشت سرم مجبور شدم کل Help ویندوز رو بخونم

اگه بدونید چه قابلیت هایی که نداره این ویندوز !

.

.

.

وقت خود را چگونه صرف میکنید؟

وقتم – وقتی – وقت

وقتیم – وقتید – وقتند !

.

.

.

تو مترو موقع حرف زدن با تلفن٬ دور و بریام یه جوری با دقت گوش میکردن

که یه لحظه خواستم بزنم رو اسپیکر

.

.

.

مـیدونــستیـن آیا مــِـریـخــیا وخـــــتی پــاشـون پــیچ میـخــوره

زمـیـن نـمیخـورن :| مــــــِـریخ میـخــــــــــورن ! :))

.

.

.

پیـدا کـردن بستـنی از تـوی فـریـزر هـمـیشه لـذّت بـخـش بـوده

حـتـی اگـه بـوی سبـزی و گـوشت چـرخ  کـرده بـــده :D

.

.

.

معنی معجزه رو موقعی میفهمی که اس ام اس اشتباهی بفرسی امـا  fail  بشه !

.

.

.

من بچه بودم یه بار به بابام گفتم این هندونه مو دارا (نارگیل) چه مزه ای هستن؟

بابام نشست گریه کرد !

.

.

.

ﺩﯾﺪﯾﻦ ﺗﻮ ﺍﯾﻦ ﻓﯿﻠﻤﺎ پسره ﻧﺼﻔﻪ ﺷﺐ ﻣﯿﺮﻩ ﻟﺐ ﺩﺭﯾﺎ ﺑﻌﺪ ﯾﻪ دختره ﻣﯿﺮﻩ ﮐﻨﺎﺭﺵ…؟!

اینا همش ﭼﺮﺗﻪ …

ﻣﻦ ﯾﻪ ﺑﺎﺭ ﺭﻓﺘﻢ ﭼﻨﺪﺗﺎ ﺳﮓ ﺩﻧﺒﺎﻟﻢ ﮐﺮﺩﻥ :|

 

 

.

 

یک سال پولامو جمع کردم باهاش ماشین بخرم الان میتونم باهاش ۳ تا سطل ماست سون بخرم!

.

.

.

شما با خوندن این اس ام اس

۵ ثانیه از عمر خود را هدر دادید !

به همین راحتی

 

.

 

تو خونه ما اینکه بگی “شبیه باباس این اخلاقت” یه فحش خیلی زشت محسوب میشه

که فقط با خون پاک میشه !

.

.

.

همسر ایده آل کسی است که

Page Not Found 404 Error

.

.

.

یکی ﺍﺯ ﺩﻻﯾﻠﯽ ﮐﻪ ﻣﻦ ﭘﯿﺸﺮﻓﺖ ﻧﻤﯿﮑﻨﻢ

ﺍﯾﻨﻪ ﮐﻪ ﻫﻤﻪ ﺑﻌﺪﺵ ﺍﺯﻡ ﺷﯿﺮﯾﻨﯽ ﻣﯿﺨﻮﺍﻥ :|

.

.

.

میگن سوالای تستی تو بهشت، همشون گزینه ی «نمیدانم» هم دارن.

.

.

.

یک قانون نانوشته هست که می گه:

هر موقع نگاهت به زمین میفته

دقیقا همون نقطه ای که صد نفر اونجا تف کردنو می بینی !

.

.

.

بابام سوزن رو گذاشته رو دسته مبل افتاده گم شده همه بسیج شدیم دنبالش می گردیم.

اومده صحنه رو بازسازی میکنه یه سوزن دیگه میزاره میندازه ببینه کجا می افته

هیچی دیگه الان همه داریم دنبال دو تا سوزن می گردیم :|

.

.

.

دختره نوشته که از همه ی پسرا بدم میاد !

منم زیرش کامنت کردم :

آخه کره خر من چیکارت کردم؟؟؟

من که نشستم اینجا تو خونمون دارم چاییمو می خورم  O.o

.

.

.

این چینیا واقعا زبون همدیگرو میفهمن یا جلو بقیه آبرو داری میکنن؟!

.

.

.

تا حالا دقت کردین کسایی که خروپف میکنن..زودتر خوابشون میبره ؟!

.

.

.

خیر سرمون رفتیم شمع روشن کردیم حاجت بگیریم

یه زنه هم اومد شمعشو پیش شمعای من روشن کرد

بعد شمعش افتاد رو شمعای من حاجتا قاطی شد الان حالت تهوع بهم دست داده :|

.

.

.

اصـولن دعوت مهمون برای مـا حکم میزبانی بازی های المپیک رو داره

کـل زیر سـاخـت هـای خـونمـون دچـار پیشـرفـت هـای چشمگیـری میشـه:D’

.

.

.

هیشکی ام نیس بهمون بگه: تو دلم ول وله اس … واسه خواستنت!

.

.

.

ﺍﻭﻝ ﺩﺑﺴﺘﺎﻥ : ﺗﻮ ﺩﯾﮕﻪ ﺍﻭﻣﺪﯼ ﻣﺪﺭﺳﻪ ﻧﻤﯿﺘﻮﻧﯽ ﻫﺮ ﻏﻠﻄﯽ

ﻣﯿﺨﻮﺍﯼ ﺑﮑﻨﯽ !

ﺩﺍﻧﺸﮕﺎﻩ : ﺗﻮ ﺩﯾﮕﻪ ﺑﭽﻪ ﻣﺪﺭﺳﻪ ﺍﯼ ﻧﯿﺴﺘﯽ ﮐﻪ ﻫﺮ ﻏﻠﻄﯽ

ﻣﯿﺨﻮﺍﯼ ﺑﮑﻨﯽ !

ﺳﺮﺑﺎﺯﯼ :ﺍﯾﻨﺠﺎ ﺩﯾﮕﻪ ﺧﻮﻧﻪ ﯼ ﺧﻮﺩﺕ ﻧﯿﺴﺖ ﮐﻪ ﻫﺮ ﻏﻠﻄﯽ

ﻣﯿﺨﻮﺍﯼ ﺑﮑﻨﯽ !

ﻣﺠﺮﺩﯼ : ﺗﻮ ﺩﯾﮕﻪ ﺑﭽﻪ ﻧﯿﺴﺘﯽ ﮐﻪ ﻫﺮ ﻏﻠﻄﯽ ﻣﯿﺨﻮﺍﯼ ﺑﮑﻨﯽ !

ﻣﺘﺎﻫﻠﯽ : ﺗﻮ ﺩﯾﮕﻪ ﻣﺠﺮﺩ ﻧﯿﺴﺘﯽ ﮐﻪ ﻫﺮ ﻏﻠﻄﯽ ﻣﯿﺨﻮﺍﯼ ﺑﮑﻨﯽ!

ﭘﯿﺮﯼ : ﺗﻮ ﺩﯾﮕﻪ ﭘﺎﺕ ﻟﺐ ﮔﻮﺭﻩ ﻧﻤﯿﺘﻮﻧﯽ ﻫﺮ ﻏﻠﻄﯽ ﻣﯿﺨﻮﺍﯼ

ﺑﮑﻨﯽ !

ﺍﻭﻥ ﺩﻧﯿﺎ :ﺍﯾﻨﺠﺎ ﺩﯾﮕﻪ ﺯﻣﯿﻦ ﻧﯿﺴﺖ ﮐﻪ ﻫﺮ ﻏﻠﻄﯽ ﻣﯿﺨﻮﺍﯼ

ﺑﮑﻨﯽ ﮔﻤﺸﻮ ﺑﺮﻭ ﺟﻬﻨﻢ !

ﺍﯼ ﺑﺎﺑﺎ ﻣﻦ ﮐﻪ ﻫﯿﭻ ﻏﻠﻄﯽ ﻧﺘﻮﻧﺴﺘﻢ ﺑﮑﻨﻢ ﺍﯾﻦ ﺍﻧﺼﺎﻑ ﻧــﯿــﺴــﺖ |:

 موضوع مطلب : شروع / خنده / بازار

از سال ۲۰۰۵ هر ساله این روز رو روز جهانی وبلاگ ها می نامند .علت انتخاب این روز در بین روزهای مختلف سال هم دلیلی ساده بوده ؛ با یک نگاه گرافیکی به  ۳۱og  یعنی ۳۱مین روز از ماه هشتم میلادی  متوجه شباهت این روز با کلمه blog میشیم .

Blog Day 2013

مطالب پایین ترجمه از برگزار کننده ی رسمی روز جهانی وبلاگ هست

در این روز قراره چه اتفاقی بیفته؟
در این روز بلاگرها در سراسر دنیا یک نوشته واحد طبق دستورالعملی خاص(در ادامه گفته میشه)  در وبلاگ خود قرار میدن که محتوای مطلب شامل معرفی ۵ وبلاگ کمتر شناخته شده از فرهنگ های مختلف هست.

لوگوهای روز جهانی وبلاگ:
در سایت روز جهانی وبلاگ لوگوهایی در اختیار بلاگرها قرار داده  شده ؛ که با مراجعه به سایت میتونید یکی از اونها رو در وبلاگتون قرار بدین.

دستورالعمل های روزجهانی وبلاگ:
۱- پنج بلاگ جدید را که برایتان جالب است پیدا کنید.
۲- به نویسندگان این وبلاگ‌ها یادآوری کنید که در روز بلاگ آنها را معرفی کرده‌اید.
۳- شرحی کوتاه درباره هر یک از این پنج بلاگ نوشته و به آنها پیوند دهید.
۴- نوشته روز بلاگ را در بلاگتان بنویسید.(همین چیزایی که در اینجا اومده)
۵- برچسبBlogday 2013 و Blogday استفاده شود

CELEBRATE THE 5th BlogDay ON AUGUST 31st

What is BlogDay?

BlogDay was created with the belief that bloggers should have one day dedicated to getting to know other bloggers from other countries and areas of interest. On that day Bloggers will recommend other blogs to their blog visitors. 
With the goal in mind, on this day every blogger will post a recommendation of 5 new blogs. This way, all blog readers will find themselves leaping around and discovering new, previously unknown blogs.

What will happen on BlogDay?

one long moment on August 31st, bloggers from all over the world will post recommendations of 5 new Blogs, preferably Blogs that are different from their own culture, point of view and attitude. On this day, blog readers will find themselves leaping around and discovering new, unknown Blogs, celebrating the discovery of new people and new bloggers.

BlogDay posting instructions:

  1. Find 5 new Blogs that you find interesting
  2. Notify the 5 bloggers that you are recommending them as part of BlogDay 2013
  3. Write a short description of the Blogs and place a link to the recommended Blogs
  4. Post the BlogDay Post (on August 31st) and
  5. Add the BlogDay tag using this link:  Blogday 2013 & Blogday


موضوع مطلب :
۱۳٩٢/٦/٤ :: ٥:٢٢ ‎ب.ظ

با سلام و درود

دوستان عزیز با توجه به اینکه بنده مدتی در خدمت شما عزیزان نبودم

پرشین بلاگ لطف کردن و وبلاگ خبرهای داغ مهدی که مربوط به اخبار و فناوری اطلاعات بود به دلایل خودشان مسدود کرده اند . لذا من بعد با این وبلاگ در خدمتتان خواهم بود .موضوع مطلب : شروع / فناوری اطلاعات
پيوندها
صفحات وبلاگ
امکانات جانبی

 
 
بالای صفحه